Téli szünet

Kedves Gyerekek és Szülők! Az idei tanév téli szünete 2016. december 22-től 2017. január 2-ig tart. Kollégista tanulókat 2017. január 2-án 14:00-tól várjuk. A tanítás január 3-án 8:00-kor kezdődik. Mindenkinek kellemes pihenést, áldott ünnepeket és sikerekben gazdag boldog új esztendőt kívánunk!

Karácsonyi ünnepség

Iskolánk karácsonyi ünnepségét 2016. december 15-én rendezzük meg iskolánk ebédlőjében. A szervező 6. és 14. osztály nevében meghitt, békés készülődést és örömteli várakozást kívánunk!

Mikulás ünnepség

Iskolánk Mikulás ünnepségét 2016. december 8-án rendezzük meg iskolánk ebédlőjében. A szervező 3-4. és 7-8. osztály nevében vidám készülődést és örömteli várakozást kívánunk!

ÉTA kiállítás

Az ÉTA országos szövetség által szervezett – december  3-7-ig tartó – kiállítás számára iskolánk biztosít helyszínt. A kiállítás az ernyőszervezet által képviselt szervezetek, intézmények lakói, tanulói által készített kézműves munkákból, termékekből kerül berendezésre. A kiállítás ünnepélyes megnyitójára december 3-án (szombaton kerül sor. Minden érdeklődőt szeretettel várunk a megnyitóra és a kiállításra is.

Színvarázs fellépések

A zenekar számára az adventi készülődés, mindig sok fellépést is jelent. Decemberi fellépéseik a következőképpen alakulnak: december 1. – Tárnok, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola december 7. – Martonvásár, Harmónia Gondoskodás Idősek Otthona december 11. – Martonvásár, BBKK (szeretetvendégség)

Táncszínház

Soron következő beavató táncszínházi foglalkozásunk november 21-én hétfőn délután 4 órakor lesz intézményünkben. A következő héten hétfőn (november 28.), pedig a HORDA előadást tekintik meg a programban résztvevő fiatalok.   Mindenkinek jó szórakozást kívánunk!

Egészséghét

Intézményünk egészségnevelési csoportja november 21-25-ig biztosít minden kollégánk és tanulónk számára színes programokat, terápiás és mozgásos foglalkozásokat. Jó egészséget Mindenkinek!

Ki-Mit-Tud?

Iskolánk Napsugár néptánc csoportja a móri területi fordulón megszerzett első helyezéssel biztosította részvételét a november 11-ei országos versenyen. A verseny idén Kiskőrösön kerül megrendezésre. Ezúton is jó utat és sok sikert kívánunk Nekik!

Őszi szünet

Kedves Gyerekek és Szülők! Az idei tanév őszi szünete 2016. november 6-ig tart. Kollégista tanulókat 14:00-tól várjuk. A tanítás november 7-én 8:00-kor kezdődik. Addig is jó pihenést mindenkinek!