Szülői értekezlet

A tanév utolsó tanítási napja június 15-e (csütörtök). Ezen a napon 11 órakor szülői értekezletet tartunk. Minden szülő megjelenésére feltétlenül számítunk. Ezúton is kérjük, hogy kollégista tanulóink számára megfelelő mennyiségű táskát biztosítsanak a ruhák hazaszállításához. Együttműködésüket köszönjük! Mindenkinek kellemes pihenést és aktív feltöltődést kívánunk a nyárra!

Ballagás és tanévzáró

A 2016/2017-es tanév utolsó iskolai ünnepségeire május 14-én (szerdán) 10 órától kerül sor. A ballagást követően intézményünk hagyományait követve a tanévzáró ünnepségen az oklevelek, dicséretek és jutalom könyvek is kiosztásra kerülnek. Mindenkinek jutalmazottnak gratulálunk és jó pihenést kívánunk ezúton is!

Bankett

Az idei tanévben ballagó 14. osztályunk bankett vacsorájára június 13-án (kedden) kerül sor 18 órától. A kötetlen beszélgetésre, jó hangulatú közös vacsorára minden kollégát szeretettel várunk!