Őszi szünet 2018.

Kedves Gyerekek és Szülők! Az idei tanév őszi szünete 2018. október 29-től november 2-ig tart. Kollégista tanulókat november 4-én (vasárnap) 14:00-tól tudjuk fogadni. A tanítás november 5-én (hétfőn) 8:00-kor kezdődik. Jó pihenést mindenkinek!

Jutalom színházlátogatás 2018.10

Általános iskolás tanulóink jutalmazása iskolánkban havi rendszerességgel megtörténik. Az osztályfőnökök és az osztályközösség által jutalmazásra javasolt diákjaink október 15-én 14 órakor Érden, a Szepes Gyula Művelődési Házban tekinthetik meg a Csengő-bongó királyság c. mesejátékot a Fogi Színház előadásában. A jutalmazottaknak gratulálunk és jó szórakozást kívánunk!

Szülőklub foglalkozás 2018.10.

Munkacsoportunk a 2018/2019-es tanév első foglalkozását október 12-én (pénteken) 9 órától tartja. Ezen a napon egy kellemes, kötetlen beszélgetésre és egy jó hangulatú közös munkálkodásra, udvar szépítésre várjuk az érdeklődő szülőket. Mindenkinek kellemes időtöltést kívánunk!

Zene világnapja másként 2018.10.

Színvarázs zenekarunk az idei évben is több felkérést kapott a zene világnapja alkalmából. Örömünkre szolgál, hogy a zenekart már évek óta visszahívják és szeretettel várják ennek a jeles napnak a kapcsán is. Idén októberben két fellépésünk lesz: október 9-én Tárnokon a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolában október 19-én a biatorbágyi Művelődési Házban.